Wybiegaj pączka

Tłusty Czwartek, a raczej Tłusta Środa i Czwartek. Gdzie nie spojrzysz tam kolejka, jak za PRL-u, na półkach „jeden towar”… tylko kartek brakowało. Swoje trzeba odczekać, a na koniec i tak rezygnujesz, bo spóźnisz się na zajęcia. Nie tak łatwo zapracować sobie w ten dzień na pączka. Z ratunkiem, jak zwykle przychodzi jedyny w swoim rodzaju Sklep Biegacza.

sklep biegacza-darmowy pączek-wybiegajpaczka-Tłusty Czwartek 1-wybiegaj pączka

Chyba wybrałam najłatwiejszą z możliwych drogę po pączka. Nie stałam w żadnej kolejce! Ja po niego biegłam, a co zaskakujące z nikim nie musiałam rywalizować. Start był w Sklepie Biegacza w wielu miastach w Polsce. Szybko wyjaśniono nam zasady i wystartowaliśmy, coby wybiegać pączka.

sklep biegacza-darmowy pączek-wybiegajpaczka-Tłusty Czwartek 2- wybiegaj pączka

Zasady akcji wybiegaj pączka

Każdy zawodnik dostaję mapę, na której zaznaczone są obiekty. Naszym zadaniem jest ich zdobycie i udokumentowanie pamiątkowym zdjęciem. Gdy dotrzesz na metę za każde zdjęcie ze zdobytą bazą dostajesz darmowego pączka.

Znajomi opowiadali, że kolejki były tak długie, że pewnie, gdy stawali na jej końcu to ich pączek się jeszcze nie smażył. Stali 3,5h, żeby nie móc wybrać sobie nadzienia. Gdyby poszli z nami w niecałe 1,5 h połączyliby przyjemne z pożytecznym i jeszcze znaleźliby czas na leniuchowanie na kanapie.

sklep biegacza-darmowy pączek-wybiegajpaczka-Tłusty Czwartek 3

Akcja równie mistrzowsko zorganizowana, co Najszybsza dycha w życiu. Bieg ze zmianą czasu już się nie powtórzy, ale Tłusty Czwartek?! Jak najbardziej. Kto z nami startuje w kolejnej edycji wybiegaj pączka?

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *