Wujaszek Liestyle patrzy oczyma, fotografuje sercem

Fotograf, a modelka

Tak często mówi się o tym, że modelki, stając przed obiektywem aparatu, wykonują ciężką pracę i jest to prawda muszą stawiać czoła wymaganiom całej ekipy na planie. Jednak nie często mówi się o równie trudnej pracy fotografa. To on jest artystą i albo stworzy dzieło, albo katastrofę. Aparat jest tylko narzędziem, które jeśli nie jest dobrze używane jest bezużyteczne. Wujaszek Liestyle jest erudytą w swoim fachu. Patrzy oczyma, a fotografuje sercem.

Wywiad z Wujaszkiem Liestyle przeprowadzony przez no-mlynarz

Jaki jest Wujaszek Liestyle

O Wujaszku Liestyle mówi się, że rozebrał pół Warszawy… druga połowa jeszcze przed nim. Zawsze z wyczuciem, smakiem i pełnym profesjonalizmem. Profesjonalizm nie oznacza monotonii i kamiennych twarzy, dlatego Wujas często rozładowuje napięcie żartami. Radosny, z uśmiechem od ucha do ucha, a gdyby nie te uszy to zapewne śmiałby się dookoła głowy.

Wywiad z Wujaszkiem Liestyle

Michał Wilczewski znany pod pseudonimem Wujaszek Liestyle uchylił nam rąbka jego jakże ciekawego życia. Początkowo rozmawiamy o tajnikach fotografii: jak zrobić dobre zdjęcie, a następnie gdzie je przerobić. Jednak nie kończymy na technicznej stronie fotografii. Mianowicie dowiadujemy się o jakiej osobie przed aparatem marzy Michał i jest to dla nas spore, ale pozytywne zaskoczenie. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

Wywiad z Wujaszkiem Liestyle przeprowadzony przez no-mlynarz
Odtwórz wideo

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *