Wszechstronna Macademian Girl

Cele czy jeden cel w życiu?

Często w internecie, rozmowach, czy czasopismach można spotkać się ze słowami, że łapanie się wielu zadań (z różnych dziedzin) jednocześnie, skutkuje byciem średnim w każdym z nich. Im więcej zabierzesz na swoje barki, tym większym przeciętniakiem będziesz. Albo reguła ta jest niepoprawna, albo jak od każdej- są wyjątki. Wszechstronna Tamara Gonzalez Perea- prezenterka „Pytanie na śniadanie„, blogerka modowa oraz youtuberka jest tego przykładem. Wszystko można na najwyższym poziomie, jeśli tylko się chce i potrafi marzyć.

wywiad z wszechstronną Macademian Girl

Wybory

Od gimnazjum zmuszają nas do dokonywania wyborów. Najpierw selekcja szkół, następnie profilu, zazwyczaj zgodnego z przedmiotami zdawanymi na maturze, które będą liczone na studia. W rzeczywistości już w gimnazjum musimy wiedzieć, jaki kierunek studiów chcemy podjąć. Póki co przed tym nie uciekniemy, jednak to nie oznacza konieczności zamykania się na działanie w jednym kierunku. Wszechstronna Tamara Gonzalez Perea, nazywana inaczej Macademian Girl rozwija swoje umiejętności na wielu płaszczyznach. Udowadnia, że można być na TOPie we wszystkim, w co szczerze się wierzy i gdzie kieruje się sercem.  

Wywiad

Wszechstronna Tamara Gonzalez Perea nie tylko nas zainspirowała, ale także udowodniła, że ciężka praca popłaca. Macademian Girl nieustannie się rozwija i czerpie z życia pełnymi garściami. W rozmowie opowiada nam o najbliższych planach i celach, jakie zrealizuje. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu i poznania tajników sukcesu wszechstronnej Tamary Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl.

wywiad z wszechstronną Macademian Girl
Odtwórz wideo

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *