Rozmowa z Instalekarz – Magdaleną Krajewską

Social Media XXI wieku

„Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę”. Jak bardzo w punkt. Jeszcze trochę i naprawdę zaczęłybyśmy się zastanawiać czy rozwój techniki idzie w dobrym kierunku. Całe szczęście, w porę nastała „moda” (chyba można to tak określić) na przypominanie ludziom, że nieważne jest to ile dni w naszym życiu, ale ile życia w naszych dniach. Można korzystać z social mediów z głową i dodatkowo dzielić się swoja wiedzą. Instalekarz Magdalena Krajewska oprócz przesyłania codziennej dawki szczerego uśmiechu, doradza, edukuje oraz zwraca uwagę na błędy w naszych zdrowotnych nawykach. 

wywiad z Instalekarz Magdaleną Krajewską

Człowiek orkiestra

Instalekarz Magdalena Krajewska nie jest tylko (aż) lekarzem i instagramerem. Wychowując dwójkę dzieci spełnia się w najważniejszym zawodzie, czyli macieżyństwie. Na swoim kanale na Youtube prężnie ukazuje swoje zdolności aktorskie i prezenterskie. Jako businesswoman ujawnia siły we własnej firmie Instafartuch. Często gości w „Pytaniu na śniadanie„, gdzie można ją podziwiać, jako dobrego i wyrazistego mówce. Przedstawiamy Wam człowieka orkiestrę, czyli Instalekarz Magdalenę Krajewską.

Wywiad z Instalekarz

Mamy ogromne szczęście, że rozmawiamy z tak mądrymi osobami. Tym razem nie brałyśmy nikogo pod nóż , a zbadałyśmy Instalekarz Magdalenę Krajewską. O życiu, o dzieciach, o mediach, o marzeniach. Jak zwykle krótko i jak zwykle ciekawie. Namawiamy do kliknięcia przycisku play i posłuchania kolejnej mądrej kobiety. 

wywiad z Instalekarz Magdaleną Krajewską
Odtwórz wideo

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *