Power Jump, czyli fitness 100% mocy

Koniec z nudą

Siłownia Cię nudzi? Pogoda nie zawsze sprzyja treningom na świeżym powietrzu? Potrzebujesz motywacji?  Treningi z Ewą Chodakowską, Bobem Harperem czy Mel B znasz już na pamięć? Jeśli na wszystkie pytania odpowiadasz twierdząco z ratunkiem przychodzi Angelika Szydlak, oferując zajęcia w swoim klubie fitness Power Jump.

Nasze początki

Pewnie zastanawiacie się, jak to się stało, że trafiłyśmy do fitness Power Jump?! Wszystko za sprawą nowości Bungee Gym. Początkowo na zajęcia chodziła tylko Oliwia, jednak szybko złapała bakcyla i zaczęła poznawać pozostałe treningi. Po jakimś czasie przekonała Nicolę i od tamtego czasu progi Power Jump przekraczamy razem. Kiedyś dość sceptycznie podchodziłyśmy do zajęć grupowych, ale dzięki Angelice zmieniłyśmy zdanie i uważamy, że ćwiczenie nie w pojedynkę jest jednym z lepszych motywatorów.

Co wyróżnia Power Jump?

Nigdy nie robiłyśmy tak urozmaiconych treningów. Zdecydowanie daleko im do tych tradycyjnych, wykonywanych na siłowni. Do Power Jump chce się wracać i cały czas na nowo czuć po treningowe wyczerpanie. Na trampolinach skakałyśmy nie tylko u Angeliki, ale jedynie w fitness Power Jump przekonałyśmy się co to znaczy prawdziwy wycisk, ponieważ tam nie ma, że boli.  

Wywiad z Angeliką Szydlak- CEO Power Jump

Co tu dużo pisać?! Specjalnie dla Was wywiad z Angeliką Szydlak jest w innej formie, byście mogli nie tylko posłuchać, ale i zobaczyć co i jak w Power Jump. Sami oceńcie i przyjdźcie do studia po maksymalną ilość endorfin. 

  1. juliagoesaway

    ja chodzę od roku z zapałem na power pump/power bar, czyli takie ćwiczenia ze sztangą. Nigdy nie złapałam takiej zajawki, która jeszcze trwa tak długo, a to dlatego że po prostu widać efekty.

    • admin

      Ważne, że jest 'power'. Nigdy nie próbowałyśmy, ale wszystko przed nami. Tobie polecamy Fitness Jump, coby dodać jakieś cardio, a przy okazji poznać nowy trening. Pozdrawiamy i życzymy duuużo siły na dalsze treningi:)

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *