Kwiat Jabłoni, który kwitnie przez cały rok

Za siódmą chmurą, niejedną rzeką niemożliwe nam się dostało. Dziś późno pójdziemy spać, a jutro będziemy mieć dzień dobry.

 

Fortepian, mandolina, elektroniczne brzmienia- wszystko to łączy folkowo-popowy duet, tworzony przez rodzeństwo Sienkiewiczów. Nasza sympatia do nich zaczęła się, tak jak u większości… Oliwia zafascynowana pokazała mi utwór „Dziś późno pójdę spać” i od tamtego dnia my w ogóle nie możemy zasnąć. 

                                                                                                                                                              29 listopada w warszawskiej Hydrozagadce, Kwiat Jabłoni zagrał największy koncert na trasie. Nie znajdujemy słów by opisać, co zrobiła z nami właśnie ta dwójka. Tylko w muzyce można odnaleźć coś absolutnie pięknego, nieopisywalnego, niewyrażalnego werbalnie, co porusza najdelikatniejsze i najczulsze struny duszy człowieka. My odnalazłyśmy to wczoraj.                                                                                    Każdemu rodzeństwu życzymy, tak wspaniałych relacji. Nie ma piękniejszej rzeczy, niż wzajemna miłość łączona z pasją. Podobno im więcej radości posiadamy, tym doskonalsi jesteśmy, ale czy można być pogodniejszym i doskonalszym? Wraca się jedynie do tych, których się kocha. My już nie jesteśmy zauroczone, jesteśmy zakochane i wrócimy po więcej. 

Po koncercie miałyśmy zaszczyt porozmawiać z Kasią i Jackiem. Zabrałyśmy ich pod nóż i postarałyśmy się wyciągnąć, jak najwięcej informacji. Jeśli chcecie dowiedzieć się czy Kwiat Jabłoni ma zamiar przestać się w końcu wszystkim dziwić? Czy mają w planach powiększenie zespołu? Jaka najśmieszniejsza historia/rozmowa ich dotyczyła? I wiele innych… Zapraszamy do odsłuchania naszego wywiadu.   

Odtwórz wideo

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *