Jubileuszowy 25 Pol’and’Rock Festival

Najpiękniejszy festiwal świata

Mamy za sobą już kolejny z rzędu, tym razem jubileuszowy 25 Pol’and’Rock Festival. Chciałoby się napisać krótko, zachęcająco i treściwie, ale trudno o słowa jakiekolwiek. Nie znajdujemy sformułowań, które oddałyby coroczną wyjątkowość Kostrzyńskich pól na początku sierpnia.                                                                  Jakiś czas temu rozpoczęła się moda na narzekanie i wytykanie palcami. Aktualnie wszyscy są źli, wszyscy życzą sobie nawzajem źle i zachowanie wszystkich jest nie do zaakceptowania. Woodstock jest poza szeroko pojętym zniszczeniem. Miłość, przyjaźń, muzyka. W tym roku ponownie przekonałyśmy się, że najpiękniejszy festiwal świata to Pol’and’Rock Festival

Spełnianie marzeń na Pol'and'Rock Festival

Rok 2019 podczas, którego odbył się jubileuszowy 25 Pol’and’Rock Festival jest rokiem spełniania marzeń. Na samym festiwalu spełniłam dwa z największych! Na zakończenie festiwalu zaśpiewałam razem z Piotrem Bukartykiem na Dużej Scenie. Nie dociera do mnie to, że występowali na niej top of the top artyści, a następnie stanęłam na niej ja. Cieszę się, że mój mini jubileuszowy piąty Woodstock zakończyłam właśnie w taki sposób.

Kwiat Jabłoni na Pol'and'Rock Festival

Cóż to była za radość, gdy ukochany Kwiat Jabłoni pojawił się w line-upie jubileuszowego 25 Pol’and’Rock Festival. Cóż to była za radość, móc wręczyć kolejny bukiet kwiatów duetowi Sienkiewiczów. I po trzecie cóż to była za radość, gdy zespół wyszedł na scenę, a cały rozgorączkowany tłum zawrzał. Kwiat Jabłoni zagrał koncert zdecydowanie na najwyższym poziomie. Absolutnie rewelacyjne przeżycie i czekamy na Dużą Scenę!

Jubileuszowy 25 Pol'and'Rock Festival

Ogrom Pol'and'Rock Festival

750 tysięcy ludzi zaszczyciło swoją obecnością jubileuszowy 25 Pol’and’Rock Festival. To niewyobrażalna liczba otwartych, wyjątkowych i życzliwych osób. Nie ma drugiego miejsca na ziemi, w którym KAŻDY może czuć się, jak w domu. Panie Jurku, kolejny raz Pan to zrobił! Jest Pan żywym przykładem, że są w tym kraju ludzie, którzy nie zawodzą, którzy robią dobrze, którzy robią z sercem! Cześć, siema! Do zobaczenia za rok!

Jubileuszowy 25 Pol’and’Rock Festival naszym okiem

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *