„Dzieło sztuki”

By nie być podróbką

Ludzie dzielą się na kreatywnych i pseudo-kreatywnych, którzy od kreatywnych czerpią. Sukces, począwszy od idei, aż do jej realizacji, smakuje dobrze tylko wtedy, gdy jest osiągany nakładem przede wszystkim swojej pracy. Właśnie takie osoby pokazują, że chcieć znaczy móc, chcieć wybudować pomnik znaczy móc to zrobić. Stworzyć „Dzieło sztuki” znaczy móc to zrobić.

dzieło sztuki - wernisaż - Hanny Góźdź


"Dzieło sztuki" Hani

„Zbyt wielu dzisiaj chce być nieśmiertelnymi/ Zbyt niewielu na to umiera” pisze Hanna Góźdź w autorskiej książce „Dzieło sztuki”. Czy nie jest to prawdą? Szalone czasy nastały, nadzieją są ludzie, którzy robią SWOJE.

Kilka dni temu odbył się wernisaż obrazów Hani połączony z promocją jej książki. Zostałyśmy zaszczycone, dostając zaproszenie. Zaszczycone tym, że razem z prowodyrką wydarzenia oraz zebranymi gośćmi mogłyśmy kontynuować „dzieło sztuki” naszego życia. Tak naprawdę możesz mieć wszystko, jeśli wyzbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć. Żyjmy intensywnie i niemożliwie!


Marzenie Hani 🔊

Odtwórz wideo
Hania jest młodziutką dziewczyną, która wciąż uczy się w I LO w Ostrowie Wielkopolskim. Mimo to wydała wraz z wydawnictwem Sorus swoją pierwszą książkę oraz zorganizowała wernisaż swoich obrazów. Ceną osiągnięć jest ilość pasji, jaką za to wymieniasz. W przypadku Hani cena jest bardzo wysoka. Chodźcie KUPOWAĆ „Dzieło sztuki”, bo po prostu warto.
 
Oprócz tego gorąco zachęcamy do odsłuchania całości debiutanckiego singla MERY- „Obrazek”
Świat nieustannie nas zadziwia, ponieważ niesamowicie zdolni ludzie nas otaczają. Cieszymy się, że możemy ich poznawać. Doceniajmy młodych, samodzielnych, wartościowych artystów.
Małgorzata Zajączkowska perłą już jest, czy dojrzewają kolejne perły?!

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *