Radio Centrum – Dieta w Święta

Pytanie za 100 punktów wolisz dostawać prezenty, czy je dawać? Ja zdecydowanie wybieram tę drugą opcję. Jednak w Radiu Centrum udało mi się połączyć oba elementy. Stworzyłam swój pierwszy świąteczny insert, który powstał specjalnie  z myślą o Was. Przy okazji był dla mnie wymarzonym prezentem pod choinkę.

Nie ma większej miłości, niż miłość do jedzenia

Właśnie tym zdaniem rozpoczyna się insert. Robi się ciekawie, prawda? 

 

dieta-w-swieta-insert - jak nie przytać- wróć do formy na sylwestra

O czym?

Jeśli też macie dość świątecznych smakołyków i wysłuchiwania koleżanek „o nie znowu przytyłam”, ten spec jest specjalnie dla was. Dowiecie się, że przez te trzy dni wcale nie tak łatwo przytyć, bowiem musielibyśmy dostarczyć około 7000/8000 kcal, by waga skoczyła o jedno oczko. Ciekawe jest również to, skąd bierze się brak umiaru i od kiedy zaczyna się świąteczne podjadanie. Jest też coś dla tych, którzy chcą szybko wrócić do formy na sylwestra…. Co tu więcej mówić, po prostu słuchajcie, albo i nie… decyzja należy do was.

dieta-w-swieta-insert - zrzuć kg biegając - trudno przytyć w trzy dni - uszko ma 70 kacl

Posłuchaj

Poniżej znajdziecie świąteczny insert. Gorąco zachęcam do odsłuchania, bowiem warto! Masa cennych wskazówek i porad od najlepszych. Pozdrawiam panią psycholog Marlenę Stradomską oraz panią dietetyk Martę Baltaziak.

Jak świąteczne łakomstwo wpływa na naszą wagę

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *