Damian Kordas, czyli polski Gordon Ramsay

Jedzenie to najważniejszy posiłek dnia

Jak mawiał Epikur Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra. Czyż nie jest to prawda?! W stresie sięgamy po coś do jedzenia, gdy się nudzimy zaglądamy do lodówki, kładąc się spać zastanawiamy się nad tym, co zjemy na śniadanie. Jedzenie jest piękną częścią naszego życia, na które poświęcamy średnio 1 godzinę i 35 minut dziennie. Warto, więc zastanowić się co wrzucamy do swoich brzuszków. Całe szczęście wychodzą nam na przeciw osoby, takie jak Damian Kordas,  które wiedzą, jak zwrócić naszą uwagę na nasze odżywianie.

wywiad z Damianem Kordasem na See Bloggers

Kim jest Damian Kordas?

Damian Kordas jest studentem weterynarii, a dodatkowo zdolnym i zabójczo przystojnym kucharzem. Na co dzień mieszka we Wrocławiu- mieście, które jak sam mówi- uwielbia. Już za dzieciaka wyręczał mamę w przygotowywaniu posiłków. Mimo, że nie musimy, bo z pewnością znacie młodego, kulinarnego wirtuoza, z zaszczytem przedstawiamy Wam Damiana Kordasa, czyli polskiego Gordona Ramsay’a.

Wywiad

Większość osób kojarzy Damiana Kordasa z IV edycji programu „MasterChef” czy „Agent Gwiazdy”.  Jest on pod szczęśliwą gwiazdą urodzony, bo okazał się i master szefem i agentem. 

Skoro Damian jest kucharzem to idealnie wpasowują się słowa, że zabrałyśmy go „pod nóż”, by dowiedzieć się więcej na temat jego kulinarnych planów, ale nie tylko. Krótko, zwięźle i bardzo ciekawie- właśnie tak oceniamy naszą rozmowę. Zachęcamy do wysłuchania smakowitego wywiadu.                                                                                                                                              

p.s Życzymy Damianowi spełnienia marzeń, bo wtedy spełni się jedno z naszych marzeń.

wywiad z Damianem Kordasem na See Bloggers
Odtwórz wideo

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *