Autentyczna Paulina Sykut-Jeżyna

Jak jest z tą autentycznością w dzisiejszym świecie?

Większość ludzi w dzisiejszych czasach zachowuje się bardzo oportunistycznie, a egoizm, który jest normalną cechą wielu z nas, nie jest zdrowy, a przekracza poziom apogeum. W świecie pełnym zawiści, zazdrości, trudno o osoby, które zawsze niezależnie od sytuacji są sobą i nie robią czegokolwiek pod publikę (mimo, że przed publiką występują). Na szczęście żyje ktoś taki, jak Paulina Sykut-Jeżyna. Właśnie w takich osobach, jak Paulina powinniśmy się zatracać i czerpać inspirację.

wywiad autentyczna Paulina Sykut-Jeżyna See Bloggers 2019 no-mlynarz

Jakie są nasze najważniejsze wartości?

Powoli zapominamy znaczenia słów MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, etc. Rzucamy nimi bezmyślnie na prawo i lewo, przez co ich wartość nieubłagalnie spada i wszystko wskazuje na to, że niedługo przestaną mieć znaczenie. Paulina Sykut-Jeżyna podczas swojego panelu na See Bloggers, jako jedyna za swoich towarzyszek ujęła nas swoimi przemyśleniami. Internet jest przyszłością, nie uciekniemy od tego, ale nie popadajmy w paranoje. 

Po prostu żyć

Paulina Sykut-Jeżyna kobieta z charakterem, ale zarazem tryskająca wewnętrznym ciepłem i niezwykłą mądrością. Jeśli ktoś na poczekaniu potrafi dać porządnego, słownego kopa po prostu musi taki być. Opanowanie jest wtedy, gdy zamiast głosu podnosisz brew. Paulina wyrażając swoje poglądy zachowuje spokój, nie tracąc wcale na autentyczności.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do odsłuchania wywiadu z Pauliną Sykut-Jeżyną. 3 minuty to naprawdę niewiele w porównaniu do tego, ile możemy zaczerpnąć z wypowiedzi Pauliny. W rozmowie mówimy między innymi o sile kobiet, figlach, jakie płatają Paulinie koledzy z branży oraz, już tradycyjnie, o marzeniach. 

wywiad z Pauliną Sykut-Jeżyną See Bloggers 2019 no-mlynarz
Odtwórz wideo

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *